Váš svět kvalitní kávy

Otevíráme první BANUA café zónu

V centru Liberce jsme pro Vás otevřeli první BANUA café zónu. Přijďte ochutnat výbornou kávu BANUA s čerstvým croissantem.

Koncept rychlého občerstvení, kterým BANUA café zóna nahradila do té doby problematickou čekárnu jen obtížně uhlídatelnou před zásahy vandalů, podstatně přispěl ke zlepšení kultury cestování v Liberci. Dnes už se matky s dětmi nemusí bát odpočívat se svými ratolestmi v kulturním prostředí při vůni kávy a čerstvého pečiva.

Provozovatelé rychlého občerstvení ve spolupráci s firmou JABLUM Czech s.r.o. – výrobcem kávy BANUA – mohou počítat s kompletním kávovým servisem a podporou, což v praxi znamená plynulé dodávky kávy a spotřebitelských obalů, autorizovaný servis švýcarských profesionálních kávovarů Jura, navržení konceptu přípravy a prodeje kávy a ostatních kávových nápojů. Není bez zajímavosti, že směs kávy BANUA byla připravena tak, aby její charakter dokázaly podtrhnout právě automatické kávovary Jura. Kvalitní zrnka kávy BANUA pochází zejména z vysokohorských plantáží mexického státu Chiapas. V nadmořské výšce více než 1100 metrů nad mořem získává káva jemnou chuť s minimem kyselosti.

Kávu si můžete vychutnat ze stylového porcelánu buď přímo na místě, nebo odnést s sebou v kelímku z přírodního papíru. Tak tedy šťastnou cestu s šálkem dobré kávy BANUA.

pdfTisková zpráva ke stažení