Kurzy a zážitky

Kurzy, školení a kávové degustace

Kávový catering a teambuilding

Kurzy a zážitky

Pro kávové nadšence i začátečníky

Také jste podlehli vůni kávy a rádi byste se o ní dozvěděli více? Naši baristé Vás provedou světem kávy od samotné rostliny, přes plantáže až do naší pražírny. Dozvíte se, jak si můžete kávu připravit sami, v pohodlí svého domova, a budete mít také možnost si kávu sami upražit.

Kávové baristické kurzy a degustace jsou pro nás způsobem, jak se s o naše zkušenosti a vášeň ke kávě podělit. Všechny kurzy probíhají pod vedením našich zkušených baristů ve špičkově vybavených prostorách Kávového centra v Praze. 

Pro (budoucí) baristy

Rádi byste zlepšili své dovednosti a posunuli se na své kávové cestě vpřed? Získejte základní návyky správné přípravy espressa, zpěňování mléka pro cappuccino či základy techniky latte art. Po celou dobu se Vám plně věnují naši zkušení baristé, k dispozici máte profesionální vybavení, dostatek kávy i mléka, a hlavně času. Pilování baristických dovedností však vyžaduje také notnou dávku trpělivosti, kterou byste si rozhodně na kurz baristy měli přinést s sebou.

U našich zážitkových kávových kurzů je velký prostor věnován zejména praktickému tréninku. Samozřejmostí je dostatek času, protože jen tak je možné získat správné návyky a dovednosti pro přípravu kávových nápojů na domácích i profesionálních technologiích.

Pro firmy

Plánujete firemní večírek, oslavu nebo jinou společenskou akci a rádi byste ji provoněli výtečnou kávou? Naši baristé se svým profesionálním vybavením dorazí za Vámi a kromě výtečné kávy si budete moci vychutnat i jejich baristická kouzla. Jako součástí oblíbeného kávového cateringu je možné zařadit i řízenou degustaci výběrové kávy, tzv. cupping.