E-shop

Čerstvě pražená káva

Alternativní způsoby přípravy kávy

Automatické i profesionální kávovary

E-shop

Coffee Club

Na e-shopu Coffee Club najdete vše, co potřebujete k dokonalému zážitku při přípavě kávy. Máme pro Vás pestrý výběr káv z celého světa, kterou upražíme dle Vašich preferencí až těsně před odesláním, aby zůstala dlouho čerstvá. Najdete u nás i exkluzivní kávu Jamaica Blue Mountain, kterou znalci z celého světa vyhledávají pro její plné aroma a rafinovanou chuť.

Kromě kávy u nás zakoupíte i příslušenství pro alternativní přípravu kávy, ale také kvalitní kávovary pro domácí či profesionální použití.

BANUA

Kvalitní zrnka kávy BANUApochází zejména z vysokohorských plantáží mexického státu Chiapas. V nadmořské výšce více než 1100 metrů nad mořem získává naše káva jemnou chuť s minimem kyselosti. Po sklizni čeká na plody kávovníku ještě dlouhý proces, než se při pražení přemění ze zelené kávy v čerstvě upražená kávová zrna kávy. A právě pražení je jeden z nejdůležitějších kroků při výrobě kávy.

Díky našemu způsobu pražení najdete v chuti kávy BANUA stopy oříšků a čokolády. KávaBANUAmá spíše sladší chuť s minimem kyselosti a plným tělem. Kávu čerstvě pražíme každý týden, díky tomu se k Vám dostává vždy čerstvá v maximální chuťové kondici – ochutnejte kvalitní čerstvě praženou kávu BANUA.

Špičkové přístroje

První kávovaryJura jsme koupili pro sebe, později pro naše přátele. Nakonec jsme se díky rychle rostoucímu zájmu zákazníků stali oficiálním prodejcem švýcarské kvality. Krátce na to jsme rozšířili sortiment i o další kvalitní značku kávovarů – Nivona. Svět moderních technologií a perfektní kávy nás natolik pohltil, že jsme v roce 2015 vyvinuli vlastní kávovary pod značkou Lamanti. Ke všem značkám samozřejmě poskytujeme i servis.

Aby výjimečná káva vynikla, vyžaduje správnou přípravu a  kvalitní kávovary. 

Baristické kurzy a degustace

Kávové baristické kurzy a degustace jsou pro nás způsobem, jak se s o naše zkušenosti a vášeň ke kávě podělit. Všechny kurzy probíhají pod vedením našich zkušených baristů ve špičkově vybavených prostorách Kávového centra v Praze. U našich zážitkových kávových kurzů je velký prostor věnován zejména praktickému tréninku. Samozřejmostí je dostatek času, protože jen tak je možné získat správné návyky a dovednosti pro přípravu kávových nápojů na domácích i profesionálních technologiích.

E-shop Jura E-shop Jura
E-shop Lamanti E-shop Lamanti
E-shop Nivona E-shop Nivona