Káva

Automatické kávovary

Milovníkům pohodlné přípravy kávy rádi pomůžeme s výběrem správného automatického kávovaru. Jedná se o specifický segment trhu, který si žádá individuální přístup a vysokou variabilitu nabízených modelů. Součástí našich Kávových center jsou showroomy Nivona, Lamanti a Jura, kde mohou zájemci všechny kávovary vyzkoušet a kávu z nich ochutnat. Jejich nespornou devízou jsou poctivé materiály zaručující dlouhou životnost, patenty a inovace umožňující snadnou obsluhu a promyšlený design.

Jamaica Blue Mountain

Káva Jamaica Blue Mountain patří mezi kávy, které prochází jednou z nejhlídanějších selekcí kávy a díky tomuto pečlivému výběru je každé její zrnko doslova známkou dokonalosti.

Už při prvním pohledu na zelenou kávu Jamaica Blue Mountain je zjevné, jak moc se tato káva odlišuje od ostatních.

Coffee Club

Na e-shopu Coffe Club najdete vše, co potřebujete k dokonalému zážitku při přípavě kávy. Máme pro Vás pestrý výběr kávy z celého světa, kterou upražíme dle Vašich preferencí až těsně před odesláním, aby zůstala dlouho čerstvá. Najdete u nás i exkluzivní kávu Jamaica Blue Mountain Decaffeinated, kterou znalci z celého světa vyhledávají pro její plné aroma a rafinovanou chuť.

Kromě kávy u nás zakoupíte i příslušenství pro alternativní přípravu kávy, ale také kvalitní kávovary pro domácí či profesionální použití.

BANUA

Kvalitní zrnka kávy BANUA pochází zejména z vysokohorských plantáží mexického státu Chiapas. V nadmořské výšce více než 1100 metrů nad mořem získává naše káva jemnou chuť s minimem kyselosti.

Nejsou to jen plantáže v oblasti Chiapas, ale také další vybrané plantáže v latinské americe, kde vybíráme kvalitní kávová zrna pro kávu BANUA. Po sklizni čeká na plody kávovníku ještě dlouhý proces, než se při pražení přemění ze zelené kávy v čerstvě upražená kávová zrna kávy. A právě pražení je jeden z nejdůležitějších kroků při výrobě kávy.

Díky našemu způsobu pražení najdete v chuti kávy BANUA stopy oříšků a čokolády. Káva BANUA má spíše sladší chuť s minimem kyselosti a plným tělem. Kávu čerstvě pražíme každý týden, díky tomu se k Vám dostává vždy čerstvá v maximální chuťové kondici – ochutnejte kvalitní čerstvě praženou kávu BANUA…