Kávová centra

Přijměte pozvání do našich kávových

center v Praze, Mladé Boleslavi a Liberci

Kávová centra

Kávové centrum v Praze

Otevřením kávových center v Praze, Mladé Boleslavi a Liberci, jsme vytvořili místa k setkávání všech, kterým káva učarovala. Ale také těch, kteří se s kávou teprve seznamují. Těší nás, že se nám daří udržet si rodinnou atmosféru a zakládáme si na stejném přístupu i k našim zákazníkům. Pohoda totiž ke kávě patří.

 

Firma JABLUM Czech vznikla v roce 2007 jako ryze česká rodinná firma se specializací na kávu. Káva se pro nás postupně stala doslova vášní, kterou s velkým potěšením předáváme dál. Již přes 10 let tak pomáháme plnit kávové sny i vám.

Kávové centrum v Mladé Boleslavi

Naše nejnovější a současně největší kávové centrum můžete návštívit v Mladé Boleslavi. Na ploše více než 600m2 najdete moderně vybavenou pražírnu, sklad zelené kávy s úložnou kapacitou až 120 tun, ale i showroom s kompletní nabídkou domácích a profesionálních kávovarů. Velký prostor jsme věnovali také degustacím a interaktivním výpravám do světa kávy.

Náš sklad s kontrolovaným klimatem se pravidelně plní nejlepší zelenou kávou z různých koutů světa, čehož využívají i ostatní pražírny a kávu u nás nakupují.

Kávové centrum v Liberci

Součástí libereckého Kávového centra je nejmodernější pražírna LORING Falcon 15 s možností individuální tvorby pražících profilů dle přání zákazníka či moderně vybavená laboratoř pro chemické rozbory kávy. V Showroomu máte možnost vyzkoušet celou řadu automatických kávovarů či alternativních způsobů přípravy kávy.

 

V roce 2022 jsme otevřeli naše první partnerské Kávové centrum v Hradci Králové.

Kávové centrum v Hradci Králové

Návštěvníky Kávového centra v Hradci Králové čeká showroom plný nejnovějších modelů automatických i profesionálních kávovarů a samozřejmě čerstvě pražená výběrová káva. I zde budou mít možnost si kávovary vyzkoušet a připravenou kávu ochutnat. Novinkou je rozšíření sortimentu o renomované značky dodávající na trh porcelán, sklo a další HORECA produkty. Čeká je také příjemné zpestření v podobě ochutnávkového baru, kde si mohou vychutnat nejen kávu, ale i další speciality.

 

JABLUM Czech s.r.o. jako první pražírna kávy v České republice a jedna z mála v Evropě vybudovala vlastní analytickou laboratoř zaměřenou na rozbory kávy.

Školící centra

Kávové baristické kurzy a degustace jsou pro nás způsobem, jak se s o naše zkušenosti a vášeň ke kávě podělit. Všechny kurzy vedou naši zkušení baristé ve špičkově vybavených prostorách Kávových center v Praze a Liberci. Vždy věnujeme velký prostor zejména praktickému tréninku na profesionálních technologiích. K absolventům našich kurzů patří majitelé kaváren, budoucí baristé, ale i milovníci domácí přípravy či úplní nováčci ve světě kávy.