Kávová centra

Přijměte pozvání do našich kávových

center v Praze či Liberci

Kávová centra

Kávové centrum v Praze

Otevřením kávových center v Praze a Liberci, jsme vytvořili místa k setkávání všech, kterým káva učarovala. Ale také těch, kteří se s kávou teprve seznamují. Těší nás, že se nám daří udržet si rodinnou atmosféru a zakládáme si na stejném přístupu i k našim zákazníkům. Pohoda totiž ke kávě patří.

 

Firma JABLUM Czech vznikla v roce 2007 jako ryze česká rodinná firma se specializací na kávu. Káva se pro nás postupně stala doslova vášní, kterou s velkým potěšením předáváme dál. Již 10 let tak pomáháme plnit kávové sny i vám.

Kávové centrum v Liberci

Součástí libereckého KC je nejmodernější pražírna LORING Falcon 15 s možností individuální tvorby pražících profilů dle přání zákazníka či moderně vybavená laboratoř pro chemické rozbory kávy. V Showroomu máte možnost vyzkoušet celou řadu automatických kávovarů.

 

Úspěch pražského Kávového centra nás motivoval k rozšíření o další kávové centrum, tentokráte v Liberci. Na rozdíl od Prahy jsme se v Liberci  více zaměřili na pražení, výrobu, degustace a analýzy kávy.

Školící centra

Kávové baristické kurzy a degustace jsou pro nás způsobem, jak se s o naše zkušenosti a vášeň ke kávě podělit. Všechny kurzy vedou naši zkušení baristé ve špičkově vybavených prostorách Kávových center v Praze a Liberci. Vždy věnujeme velký prostor zejména praktickému tréninku na profesionálních technologiích. K absolventům našich kurzů patří majitelé kaváren, budoucí baristé, ale i milovníci domácí přípravy či úplní nováčci ve světě kávy.