Mobilní kavárna

Citroën HY. Vymazlená mobilní kavárna na kolech!

Mobilní kavárna Citroën HY

Plánujete firemní večírek, oslavu nebo jinou společenskou akci a rádi byste pro své hosty připravili opravdu stylové překvapení? Zpestřete svou akci naší mobilní vymazlenou kávarnou na kolech! Citroën HY je prudce elegantní fešák, který přitahuje pozornost nejen automobilových nadšenců. A my jsme si při jeho přestavbně dali opravdu záležet! Je vybavený plnohodnotným kávovým barem a je tak perfektní volbou pro zahradní párty, firemní akce, či jako skvělý doplněk na prezentační akce, kde si přejete zanechat nezapomenutelný dojem.

Citroën HY. Noblesní kavárna na kolech, která ozdobí jakoukoliv společenskou akci.

Vybavení a sortiment

Ve výbavě nechybí profesionální pákový kávovar pro přípravu skvělého espressa, lákavého cappuccina či silného FlatWhite. Milovníky výběrové kávy nadchne malý brewbar nebo příprava kávy na vakuum potu. Nabídku je možné libovolně modifikovat či doplnit skvělými víny.

Naši baristé Vám v případě zájmu mohou po celou dobu servírovat skvělou kávu, ale také další kávové speciality a míchané nápoje.

Cena pronájmu a dopravy

Orientační cena při krátkodobém pronájmu (jedna akce) je 15 000 Kč / den bez DPH. Uvedená cena nezahrnuje práci baristů a suroviny pro přípravu nápojů. Konkrétní nabídku Vám rádi zpracujeme na základě předpokládaného rozsahu Vaší akce. Vůz Vám přistavíme až na místo konání Vaší akce. Cena dopravy se počítá dle skutečné vzdálenosti (tam i zpět z Mladé Boleslavi). Orientační cena dopravy je 20 Kč / km.

Servírujeme pouze kávy s jasně daným původem či lokalitou svěru. Vybírat můžete z více než 30 plantáží z celého světa.

Technické údaje

Délka: 4 260 mm
Šířka: 1 990 mm
Výška: 2 300 mm
Příkon: 230 V / 16 A

Milujeme historii, která je plná významných objevů a inspirativních příběhů. Součástí těchto příběhů jsou též ikonické historické vozy Citroën, FIAT a ŠKODA, které zdobí naše kávová centra.

Veteránská edice káv

Rádi Vám catering zpestříme i tématickou edicí káv věnované ikonickým vozům, mezi které bezesporu náš Citroën HY patří :) Veteránská edice 250 g balení káv může potěšit také Vaše hosty, kteří si mohou domů odnést osobitý dárek. Více informací o limitované edici káv naleznete zde na webu v sekci Veteránská edice káv