Kávový catering

Firemní večítky, konference

Nejlepší kávové sklizně

Zkušení baristé

Kávový catering

Kávový catering

Plánujete firemní večírek, oslavu nebo jinou společenskou akci a rádi byste ji provoněli výtečnou kávou? Naši baristé se svým profesionálním vybavením dorazí až k vám a rádi pro vás, vaše partnery či zaměstnance připraví kávový catering na míru. Kromě dokonalého espressa si budete moci vychutnat i jejich baristická kouzla s malováním mléčnou pěnou, tzv. latte art. Jako součást cateringu je možné zařadit i tzv. cupping, nebo-li řízenou degustaci káv. Naši baristé vás při ní provedou plantážemi a sklizněmi od prověřených farmářů z celého světa.

 

Firemní večírky, konference a slavnostní příležitosti   |   Kolekce výběrových káv z celého světa   |   Zkušení baristé s profesionálním vybavením

 

Perfektní espresso, dokonalý kávový zážitek

Dopřejte svým hostům prvotřídní kávu. Naši zkušení baristé pro vás vykouzlí dokonalé espresso, nadýchané cappuccino, oblíbené latte macchiato i další kávové nápoje, které si budete přát. Pro přípravu všech nápojů používáme výhradně čerstvě pražené výběrové kávy z naší vlastní pražírny.

Oblíbeným zpestřením kávového cateringu jsou také degustace, při nichž máte možnost ochutnat vybrané druhy káv. Zjistíte, že se od sebe liší nejen chutí a velikostí kávových zrn, ale i vůní, která se uvolňuje z čerstvě namleté kávy. Dozvíte se zajímavosti o pěstování kávy, jejím zpracování, pražení i samotné přípravě. Naši baristé Vás rádi zasvětí i do tajů tzv. Latte Art (malování do kávy mléčnou pěnou), které si mohou případní zájemci sami vyzkoušet.

 

Individuální přístup

Naši baristé jsou připraveni s vámi naplánovat kávový catering do nejmenších detailů a přesně podle vašich představ. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 733 534 679  nebo nám napsat na kava@coffeeclub.cz a my se vám obratem ozveme zpět.

Pro dokonalý zážitek vám můžeme nabídnout také originální balení kávy. Protože víme, že i nepatrná drobnost často rozhoduje o tom, jak působí celek, dbáme na to, aby všechny naše výběrové kávy byly kvalitně zabaleny. Individuální balení může sloužit jako netradiční dárek pro vaše obchodní partnery, zákazníky či zaměstnance. Náročným zákazníkům jsme připraveni upražit i vlastní kávu, pod jejich privátní značkou a přesně dle jejich chuťových preferencí.

Příběh vaší kávy můžete spojit s osobním věnováním či umístěním firemního loga na etiketě každého balíčku. Více o možnosti personifikace našich káv naleznete zde.