Servis kávovarů

Nivona

Jura

Lamanti

Servis kávovarů

Servisní střediska

Tím nejdůležitějším je pro nás dlouhodobý vztah se zákazníkem. Proto na všechny námi prodávané kávovary zajišťujeme záruční i pozáruční servis v našich plně vybavených servisních střediscích. Díky propracovanému pick-up systému (odvezeme – opravíme – přivezeme) zajišťujeme servis kávovarů v rámci celé ČR s rychlou odezvou.

V případě jakékoliv závady Vašeho kávovaru stačí zavolat naši servisní linku +420 312 312 077 a o zbytek už se postaráme my. A to i o náhradní kávovar, protože víme, že s kávou je život příjemnější.
 

Výhody autorizovaného servisu

Váš kávovar bude napojen na diagnostiku, která umožní skutečně precizní nastavení všech parametrů důležitých při přípravě vašeho oblíbeného espressa (tlak, teplota vody, průtok vody aj.). Všechny protokoly a výstupní testy z diagnostiky obdržíte ke každé opravě. Současně u všech přístrojů aktualizujeme ovládací software, čím zajistíme vždy nejaktuálnější servisní nastavení vašeho kávovaru.

Naši technici Vám vždy předem seznámí s doporučeným rozsahem a postupem opravy. Pro naše stále zákazníky, kteří pravidelně odebírají kávu nabízíme i možnost rychlého přednostního servisu či bezplatné zapůjčení náhradního kávovaru po dobu opravy.

Doprava kávovaru do servisu

Servisní služby zajišťujeme výhradně pro kávovary Nivona, Lamanti a Jura. K dispozici jsou vám servisní střediska v Praze a Liberci, kam je možné kávovar dopravit osobně.

Nejpohodlnějším způsobem zajištění opravy vašeho kávovaru je nezávazné vyplnění formuláře na stránkách servisních středisek jednotlivých značek. Po jeho odeslání vás budeme telefonicky kontaktovat a domluvíme s vámi další postup, případně konkrétní termín vyzvednutí přístroje u vás. Naleznete zde také podrobné informace o tom, jak postupovat při dopravě vašeho kávovaru do servisu.

Servis Jura Servis Jura
Servis Nivona Servis Nivona
Servis Lamanti Servis Lamanti