Váš svět kvalitní kávy

Káva Banua v síti DATART

Káva Banua si získává nové zákazníky v prodejnách DATART. 

Nově si příznivci profesionálně připravené kávy mohou v prodejnách Datart spolu s novým kávovarem, zakoupit také čerstvě praženou kávu Banua. Milovníci kávy ji najdou na pultech  obchodní sítě Datart na celém území České republiky.

„Banua café Vás přesvědčí o své jedinečnosti hned při jejím prvním ochutnání. Kdo hledá u kávy jemnou, lahodnou a lehce oříškovou chuť s minimální kyselostí a hořkostí, by měl vyzkoušet právě kávu Banua. Doporučuji ji ochutnet bez přidání cukru a mléka…“ představila kávu Lenka Matoušová, produktová manažerka značky Banua.

Kávu Banua nyní mohou milovníci kávy zakoupit také ve všech 31 prodejnách Datart v celé České republice.  Společnost Datart tak nabízí kompletní sortiment pro domácí přípravu kávy. Od mlýnků a kávovarů až po kvalitní čertsvě pražené kávy.

Zrna této 100% arabiky pochází zejména z vysokohorských plantáží mexického státu Chiapas. V nadmořské výšce více než 1100 metrů nad mořem získávají jemnou chuť s minimem kyselosti. Pečlivě vybraná zrna se praží podle chráněné receptury Banua těsně před expedicí, a to v České republice. Káva má říjemnou, lehce ovocnou vůni, mírnou kyselost a jemnou, spíše sladší chuť s tóny oříšku a čokolády.

Kromě specializovaných odborných prodejen s kávou si milovníci kávy mohou kávu Banua  zakoupit i ve značkovém internetovém obchodě Banua či u významných prodejců kávy. Káva Banua je balena také v dárkových setech spolu s originálními šálky.

pdfTisková zpráva ke stažení