Sdílená pražírna

Pražení vlastní kávy.

Bez nutnosti investic.

S nejmodernější technologií LORING.

Sdílená pražírna

Upražte si vlastní kávu...


... a zároveň ušetřete peníze. Projekt sdílené pražírny je platforma na pomoc malým podnikům. Se zvýšeným nájmem, drahými stavebními náklady a nákladným vybavením může být obtížné založit pražírnu. Jsme tu, abychom vám to zjednodušili a pomohli vám dosáhnout vašich cílů.

Poskytujeme flexibilní a efektivní řešení pro hodinový pronájem špičkových pražíren na pražení a výrobu kávy v bezpečném, čistém prostředí a na snadno dostupném místě. Pronajměte si pražírnu třeba jen na jednu hodinu nebo jen pouhý jeden roast.

Spolupracujeme s kavárnami, kávovými startupy, e-shopy, velkoobchodníky s kávou a distributory kávy. Díky našemu flexibilnímu přístupu jsme přesvědčeni, že nabídneme výhodné řešení i Vám. 

Nejčastější otázky

Nikdy předtím jsem kávu neupražil/a. Jak mohu začít?
Součástí naší spolupráce je námi poskytnuté kvalitní vzdělávání navržené tak, aby vám poskytlo vše potřebné potřebné k sebevědomému zahájení pražení vlastní kávy. Velký důraz klademe i na vzdělávání spojené s bezpečností práce. Vždy je na místě náš odborný personál, který je Vám neustále nápomocen v ovládání všech technologií.

Jak dlouhá je typická várka pražení?
To vždy závisí zejména na Vaší představě o budoucí kávě, její chuti, budoucí způsobě přípravy i Vašem osobním pražícím profilu. Důležité i vlastnosti zeleného zrna i hmotnost kávy. Obecně se dobra pražení jedné várky (roastu) pohybuje od 9 do 15 minut.

Jak si mohu koupit zelené kávové zrno?
Zelené kávové zrno můžete nakoupit přímo v našem skaldu. Vybírat můžete obvykle z více než 30 různých lokalit sběru či farem. Samozřejmostí je i možnost, že si dovezete svá zelená kávová zrna. Pro takovou možnost Vám nabízíme i uskladnění Vaší suroviny v našem monitorovaném skladu.

Kolik peněz mohu ušetřit pražením vlastní kávy na pronajaté pražírně?
Každý obchodní model je jiný, ale obvykle noví klienti okamžitě realizují úsporu 30%-50%.

 

Využijte perfektní zázemí...

... a nejmodernější technologie. Výrobní část Kávového centra v Mladé Boleslavi skýtá kromě pražíren a skladu zelené kávy také kompletní balící linku s možností zabalení Vaší kávy do různých typů sáčků. Samozřejmostí jsou tiskárny s možností tisku vlastních personalizovaných etiket. V případě potřeby můžete využít služeb našeho grafického oddělení, které je připraveno vám s realizací vlastních etiket pomoci.

Celý výrobní proces od zelené kávy, přes její pražení až po návrh designu a balení kávy probíhá tzv. in-house, nebo-li pod jednou střechou. To nám dává velkou flexibilitu a možnost rychleji reagovat na přání našich zákazníků.