Pracovník úklidu

Volná pracovní pozice v Kávovém centru JABLUM, v Mladé Boleslavi

Kdo jsme?

Jsme rodinná firma JABLUM Czech s.r.o. Již téměř 15 let poskytujeme našim zákazníkům kompletní kávové služby. Naše práce začíná hledáním zajímavých kávových sklizní na plantážích a pokračuje v našich pražírnách pečlivým pražením a balením kávy.

Provozujeme tři Kávová centra v Praze, Liberci a nově právě v Mladé Boleslavi, kde zákazníkům pomáháme s výběrem těch nejlepších káv a technologií pro přípravu kávy. Při našich kurzech učíme milovníky kávy jak z kávových zrn připravit opravdový zážitek v šálku. Jednoduše řečeno, žijeme kávou.
 

Koho hledáme?

Do našeho nového Kávového centra v Mladé Boleslavi hledáme pracovníka úklidu, který by udržoval naše provozy v dokonalém pořádku. Jedná se o pracovní poměr na Dohodu o provedení práce s rozsahem asi 2-3 dny v týdnu, vždy cca 2-3 hodiny v každém dni.

Preferujeme kvalitně odvedenou práci před konkrétní pracovní dobou. Proto je práce vhodná i pro maminky na mateřské dovolené.
 

Co požadujeme a jaká je pracovní náplň práce?

Náplní práce je pravidelný úklid prostor Kávového centra, showroomu, sociálního zázemí, kuchyňky a prostor pražírny kávy a kávového skladu. Není rozhodující, zda úklid proběhne ráno nebo odpoledne, důležitá je vždy preciznost a kvalita odvedené práce.

Nutnou podmínkou je bezúhonnost a zodpovědnost.
 

Jaké benefity a odměny nabízíme?

Káva je především o pohodě. Čeká Tě příjemné pracovní prostředí a přátelský přístup všech kolegů. Férové ohodnocení za Tvoji práci, zohledňující Tvůj aktivní přístup a kvalitu odvedené práce

· Garantovaná mzda 120 - 180Kč za hodinu v závislosti na kvalitě odvedené práce. Jinými slovy, pokud bude úklid perfektní a bez chyb, je mzda nejvyšší tj. 180Kč/hod. Nekvalitně odvedený výsledek mzdu snižuje

· Samozřejmostí je dostatek kávy pro osobní potřebu

· Zcela flexibilní výběr pracovní doby

Pokud Tě tato nabídka práce oslovila, napiš nám a přilož svůj životopis na prace@jablum.cz
Možná právě ty jsi ten správný člověk do našeho týmu.