Vaše vlastní káva

Individuální balení může sloužit i jako netradiční dárek pro Vaše zákazníky. Příběh Vaší kávy můžete spojit s konkrétní lokalitou, či netradiční číslovkou vyjadřující hmotnost kávy v sáčku, nebo osobním věnováním na etiketě každého balíčku Vaší kávy. Vámi vybranou kávu můžete doplnit vlastním věnováním či firemním logem. Vybírejte z celé řady personalizovaných balení, od tisku barevných etiket až po gravírování luxusních dřevěných obalů. Jsme připraveni vám navrhnout design na míru a to včetně vytvoření kávy pod vaší privátní značkou.

 

ETIKETY

Personalizované černobílé i barevné etikety
Etiketa s osobním věnováním či vlastním logem je tím nejjednodušším způsobem, jak být originální. Je na vás, zda vytvoříte firemní edici pro Vaše partnery nebo jedním balíčkem kávy potěšíte své blízké.

Vlastní grafické oddělení a technologické zázemí nám umožňuje výrobu již od jednoho kusu s rychlým dodáním.

EXKLUZIVNÍ OBALY NA KÁVU

Dřevěné krabičky či ekologické sáčky
Pro náročné zákazníky zabalíme kávu do jejich vlastní obalů či krabiček. Je na vás, zda kávu darujete v dřevěném gravírovaném boxu, soudku či jiném obalu. Naše grafické oddělení vám pomůže vytvořit vaše vlastní designové sáčky s potiskem s ohledem na váš firemní brand.

Buďte vidět! Je skvělé mít vlastní design již od jednoho balení kávy.

CNC a LASER

Frézování a gravírování vlastního loga/motivu.
Díky CNC a LASER technologii jsme schopni vaše představy přenést na různé druhy materiálů jako jsou např. dřevěné obaly. Kávu v dárkovém soudku či oblíbených dřevěných boxech je tak možné darovat s osobním věnování, vaším logem či motivem na přání.