Kávovary

Domácí automatické kávovary

Profesionální automatické kávovary

Profesionální pákové kávovary

Kávovary

LAMANTI – Profesionální kávovary

Značka LAMANTI se zrodila z vášně pro kávu. Klade velký důraz na individuální přístup k přáním zákazníků. Profesionální kávovary Lamanti nabízí řadu zajímavých řešení, mezi kterými nechybí například individuální uživatelské profily. Společně se snadnou a jednoduchou obsluhou Vám tak přináší vyšší komfort při přípravě kávy. Variabilní výška některých modelů navíc umožňuje jejich snadnou integraci kávovaru do nábytku.

Kávovary Lamanti jsou dokonalým řešením pokud si chcete kávovar pronajmout. Bez nutnosti nákupu tak můžete své zaměstnance či zákazníky hýčkat famózním espressem či cappuccinem.

NIVONA – Inovativní kávovary

Vnitřek a design ze Švýcarska, nápady a technické know-how z Německa. To je značka NIVONA. Vyrábí technicky promyšlené, kvalitní stroje, které respektují aktuální chuťové trendy. Nivona je průkopníkem smart-technologií v automatických kávovarech. Díky tomu si espresso či mléčný nápoj připravíte doslova jedním klikem ve Vašem mobilu.

Nivona nabízí i ucelenou řadu chemie pro péči o Váš kávovar či bohatý sortiment příslušenství jako jsou chladničky, samostatné mlýnky či značkový porcelán Nivona.

JURA – Švýcarské kávovary

Od roku 1931 švýcarská společnost s elektropřístroji JURA AG napomáhá rozvoji elektroniky určené především pro využití v domácnosti. Postupně se stala průkopníkem v oblasti automatických espresso/kávovarů.

Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. Rozmanitost možností v nastavení Vám dopřeje skutečné kávové potěšení z oblíbených druhů a specialit ať již zvolíte sérii ENA, IMPRESSA nebo GIGA.

Profesionální pákové kávovary

V našich kávových centrech jsou zastoupeny také významné značky profesionálních pákových kávovarů. Victoria Arduiono, Nuova Simonelli či Iberital prezentují vrchol baristické technologie oděný v elegantním designu na ploše, která je svou rozlohou největší v ČR.

Zákazníkům nabízíme kompletní řadu profesionálního vybavení od kávových mlýnků až po tampery a nanozástěry, které ocení profesionální baristé i zaměstnanci gastronomických provozů. Jako velké lákadlo vnímáme naše školící místnosti, plně vybavené vším, co profesionální baristé potřebují k přípravě dokonalého espressa, k latte art a dalším kouzlům.