Váš svět kvalitní kávy

Kavárny Banua přibývají, další v Prešově

Nejnovější kavárnu s prémiovou kávou BANUA najdete v Prešově. Po Bratislavě a Bojnici jde o třetí kavárnu otevřenou za českými hranicemi.
 

Nejnovější kavárnu s prémiovou kávou BANUA najdete od dnešního dne i v Prešově. Čeká na vás útulné prostředí plné dobrot, vyškolený personál a hlavně výtečný šálek kávy, který má na Slovensku stále více příznivců. Po Bratislavě a Bojnici jde o třetí kavárnu otevřenou za českými hranicemi.

„Banua café neřeší vzdálenosti, o čemž svědčí i otevření nového podniku v Prešově. Partnerská kavárna zde vznikla ze zájmu o prémiovou kávu Banua, stejně jako v dalších městech v Čechách či na Slovensku. Všechny partnerské kavárny mají velmi příjemné prostředí, výtečnou nabídku jídla a hlavně vyškolený personál, který vám připraví šálek z čerstvě pražené kávy Banua vždy ve stejné kvalitě. Majitelům kaváren totiž dodáme i špičkovou technologii pro přípravu kávy BANUA.“ přiblížila Lenka Matoušová, produktová managerka pro značku BANUA.

kavárna v Prešověkavárna v Prešověkavárna v Prešově

Zrna této stoprocentní arabiky pochází zejména z vysokohorských plantáží mexického státu Chiapas. V nadmořské výšce více než 1100 metrů nad mořem získávají jemnou chuť s minimem kyselosti. Pečlivě vybraná zrna se praží podle chráněné receptury BANUA těsně před expedicí, a to v České republice. Káva má příjemnou, lehce ovocnou vůni, mírnou kyselost a jemnou, spíše sladší chuť s tóny oříšku a čokolády.

Partnerské kavárny Banua v Čechách najdete Liberci, v Mikulově, Mladé Boleslavi, Brandýse nad Labem a řadě dalších měst. Na Slovensku ve zmiňované Bojnici, Prešově či v Luxor café Bratislava. Kávu Banua si ale můžete zakoupit i ve značkovém obchodu BANUA na www.banua.cz. Kromě různých balení včetně dárkových zde najdete také hrníčky nebo výtečné mandle v čokoládě plné poctivého kakaa.

pdfTisková zpráva ke stažení