Váš svět kvalitní kávy

JURA GIGA 5 - profesionální domácí barista

JURA přináší na český trh prémiovou novinku. Kávovar GIGA 5 s integrovanou funkcí Barista. Krok za krokem Vás provede přípravou...

Švýcarský výrobce kávovarů JURA přináší na český trh prémiovou novinku - automatický kávovar GIGA 5. Jde o první profesionální přístroj vhodný pro domácí i kancelářské využití, který je ztělesněním dokonalosti. Má dvojitý výkon, dva mlýnky, čerpadla i topné systémy. Umí připravit dvě rozličné kávy najednou, dokonce i ze dvou odlišných druhů kávy. Pokud dostanete chuť na nápaditější kávovou kreaci, provede vás její přípravou krok za krokem a vy můžete potěšit sebe i tu nejnáročnější návštěvu.

„Kávovar GIGA má v sobě uloženy recepty, díky kterým se z každého může stát profesionální barista. Jednoduché, intuitivní ovládání s TFT displejem a rotující nabídkou poskytuje dokonalý servis všem, kdo si kávovar zakoupí. Je vskutku ojedinělým přístrojem, ve kterém se snoubí švýcarská profesionalita se stylem a sofistikovaností,“ doplnil Petr Nývlt, ředitel společnosti JABLUM Czech, která je distributorem kávovarů Jura v České republice.

Dva profesionální keramické diskové mlýnky garantují preciznost mletí po dlouhé roky a umožňují zcela výjimečnou věc - „namixovat“ si vlastní kávu ze dvou rozličných druhů kávových zrn, například z prvního mlýnku použít 25 % a z druhého 75 % kávy. Díky velmi snadnému ovládání LCD displeje si tento zážitek může dopřát každý uživatel. Unikátní schopnosti doplňuje design přístroje, typický pro značku Jura. Kvalitní materiály, čisté linie a vynikající řemeslné zpracování zaujmou na první pohled.

kávovar GIGA 5GIGA 5 je první automatický kávovar od společnosti JURA, designovaný pro přípravu perfektního Caffe latte. Mléko a kávu umí ohřát současně, stejně jako napustit do šálku. Na závěr přidá trochu mléčné pěny a lahodný nápoj je hotov. Dvojitá výpusť, mistrovské dílo moderního inženýrství, rozděluje tekutinu do šálku nebo sklenice a můžete ji plynule nastavit výškově i šířkově.

Je libo například Marocchino, Pepresso, White Cool, cavé mélange, Shakerato, Red Cool či Mango Lassi? S kávovarem GIGA 5 si na své přijdou všichni labužníci a milovníci skutečně kvalitní kávy.

pdfProspekt ke stažení