Váš svět kvalitní kávy

Coffee Club

Exkluzivní kávová značka Coffee Club nabízí náročným milovníkům kávy skutečný zážitek. Barvy, vůně a emoce z různých koutů světa na jednom místě. To je Coffee Club.

Káva je fenomén, který dává práci miliónům lidí na celém světě. Vytváří nová přátelství, je zdrojem poznání a vášně. Káva se pro mnohé z nás stala součástí našeho života. Začínáme s ní den, vychutnáváme si ji s našimi nejbližšími... V Coffee Clubu Vám servírujeme výběrové kávy s jasně daným původem či farmou, kde byla zrna sbírána. kolekci káv Coffee Club spoluvybírá a degustuje Michal Nováček, nejlepší český barista za rok 2012 a vítěz mezinárodní soutěže Barista Open v italském Trieste. Pro Vás, náročné milovníky kávy, tak hledáme jen skutečné lahůdky.

Coffee Club

"Kávu vnímáme doslova všemi smysly. Vždy záleží na chuti, ale ​neméně důležitý je i způsob servírování, přátelé se kterými si šálek vychutnáváme. V Coffee Clubu Vám přinášíme výběrovou kávu. Naše práce začíná hledáním nejlepších kávových sklizní na plantážích a pokračuje v naší pražírně pečlivým pražením a balením kávy. Káva k Vám urazí dlouhou cestu, na jejímž konci Vás čeká opravdový zážitek. Zážitek pro Vás i Vaše přátele."  

Více informací o kávách Coffee Club na www.zijeme-kavou.cz.