Váš svět kvalitní kávy

Naše projekty

JURA - švýcarské kávovary

JURA - švýcarské kávovaryOd roku 1931 švýcarská společnost s elektropřístroji JURA AG napomáhá rozvoji elektroniky určené především pro využití v domácnosti. Postupně se stala průkopníkem v oblasti automatických espresso/kávovarů.

Chuťově dokonalé Espresso to není souhra náhod. Ale dodržení řady maličkostí v celém průběhu přípravy nápoje. Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. Rozmanitost možností v nastavení Vám dopřeje skutečné kávové potěšení z oblíbených druhů a specialit ať již zvolíte sérii ENA, IMPRESSA nebo GIGA.

Společnost JABLUM Czech je autorizovaným prodejcem kávovarů JURA v České republice. Rádi Vás uvítáme v našem nejmodernějším zákaznickém a servisním centru JURA v Praze nebo Liberci.

BANUA - čerstvě pražená káva

BANUA - čerstvě pražená kávaKáva BANUA, 100% Arabica, se připravuje výhradně z čerstvě pražených a pečlivě vybraných kávových zrn. Ta pocházejí z vysokohorských plantáží oblasti Chiapas a dalších vybraných kávových plantáží v latinské Americe.

Po sklizni čeká plody kávovníku ještě dlouhý proces, než se při pražení přemění ze zelené kávy v čerstvě upražená kávová zrna kávy BANUA. Díky našemu vybranému způsobu pražení najdete v chuti kávy BANUA tóny oříšků, čokolády a zažijete úžasné chuťové doznívání na patře.

Kávu BANUA doporučujeme jako ideální volbu pro automatické kávovary. Je velmi dobře hodnocena také baristy v řadě partnerských kaváren v České a Slovenské republice.


JABLUM - 100% Jamaica Blue Mountain káva

JABLUM - 100% Jamaica Blue Mountain káva„Káva z Blue Mountains a dalších prvotřídních jamajských horských plantáží je taková, že skutečně nezbývá nic jiného, než složit chválu způsobu, jakým byla připravena – a nenapadá mě žádné zlepšení kávy, jež je téměř tak dokonalá, jak je to jen možné, ať ve vzhledu či, což je ještě důležitější, v chuti.“

Britský znalec kávy složil tuto poklonu jamajské kávě zaslané na Koloniální výstavu v Londýně v roce 1887. Káva JABLUM - Jamaica Blue Mountain se i dnes řadí  mezi nejlepší na světě.

Společnost JABLUM Czech je výhradním dovozcem kávy JABLUM - Jamaica Blue Mountain do České republiky. Ochutnejte jedinečnou kávu. JABLUM to není káva, to je zážitek...

NOVOROASTER - precizní pražírny kávy

NOVOROASTER - precizní pražírny kávyNaše “in-store” pražírny jsou velmi jednoduché ovládání a zabírají jen malý proctor. Nevyžadují žádnou složitou obsluhu, či dlouholeté zkušenosti. Celý proces pražení - od naplnění zelených kávových zrn až do vyjmutí hotového výrobku - je velmi zákaznicky orientovaný.

Pražírny NOVOROASTER se právem řadí mezi současnou technologickou špičku. Výhodou je možnost flexibilního umístění pražírny kdekoli v prodejních místech, a to bez náročné vzduchotechniky nebo jiných speciálních zařízení. Pražírny kávy NOVOROASTER jsou namontovány na kolech a lze snadno přemístit na libovolné místo ve vašem obchodě či kavárně.

Díky vlastnímu skladu zelené kávy nabízíme zákazníkům i plnou podporu v distribuci a dodávkách zelené kávy.

COFFEE CLUB - exkluzivní kolekce výběrové kávy

COFFEE CLUB - exkluzivní kolekce výběrové kávyCoffe Club Vám servíruje výběrové kávy s jasně daným původem či lokalitou sběru. Kolekci káv spoluvybírá a degustuje Michal Nováček, nejlepší český barista za rok 2012 a vítěz mezinárodní soutěže Barista Open v italském Trieste. Pro Vás, milovníky kávy, tak Coffee Club přináší jen skutečné lahůdky.

Ať již dáváte přednost alternativním přípravám, klasickému espressu či přípravě kávy na automatických kávovarech, v exkluzivní řadě výběrové kávy Coffee Club vždy najdete kávu vhodnou pro Váš způsob přípravy.

Coffee Club to jsou také kávové a baristické kurzy. Objevte spolu s námi úžasný svět kávy - například v některé z partnerských kaváren Coffee Club.

LAMANTI - profesionální kávovary pro Vaši kancelář

LAMANTI - profesionální kávovary pro Vaši kancelářKávovary Lamanti jsou navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější milovníky kávy. Značka Lamanti se zrodila z vášně pro kávu, která je společná pro všem jejím pracovníkům a zákazníkům.

Kávovary Lamanti kladou velký důraz na individuální přístup k přáním zákazníků a respektování jejich preferencí. Pro řadu zákazníků jsou tyto kávovary jasnou volbou zejména díky zcela nekompromisní kvalitě připravovaných kávových nápojů a vysoké spolehlivosti v náročných podmínkách. 

Ambasadorem kávovarů Lamanti je i oblíbený divadelní a filmový herec Petr Štěpánek. Pro značku kávovarů Lamanti zajišťujeme autorizovaný záruční i pozáruční servis.

QR KÁVA - výjimečná káva typu Canephora

QR KÁVA - výjimečná káva typu CanephoraQR káva pochází z plantáží v oblasti Buon Ma Thuot, provincie Dal Lak v jižním Vietnamu. V nadmořské výšce 600 m.n.m. panují ideální podmínky pro pěstování jedinčné kávy. Qr káva je káva s charakteristickou hustou, krémově oříškovou pěnou, intenzivní vůní. Je to káva s výrazným tělem, v chuti připomíná hořkou čokoládu s výraznou hořkostí. 

Svoji nezaměnitelnou chuť, káva získává díky konvekčnímu způsobu pražení horkým vzduchem. Tato naše káva si získává stále větší oblibu v kancelářích s požadavkem na kávu s velmi dobrým poměrem cena/chuť.

Kávu nabízíme i několika nových blendech, s malým či výraznějším podílem kávy Arabica.