Váš svět kvalitní kávy

Kávovary JURA, BANUA café a Jamaica Blue Mountain káva

JURA - švýcarské kávovary

kávovary JURALeo Henzirohs, zakladatel firmy Jura, si v roce 1931 vytyčil cíl: "Dělat věci, které lidem usnadní život".  Od r. 1931 tak švýcarská společnost s elektropřístroji JURA AG napomáhá rozvoji špičkové elektroniky určené především pro využití v domácnosti. Postupně se stala průkopníkem v oblasti automatických espresso/kávovarů.

Chuťově dokonalé Espresso to není souhra náhod. Ale dodržení řady maličkostí v celém průběhu přípravy nápoje. Plně automatické kávovary JURA jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. Rozmanitost možností v nastavení Vám dopřeje skutečné kávové potěšení z oblíbených druhů a specialit ať již zvolíte sérii ENA, IMPRESSA nebo GIGA.

Společnost JABLUM Czech je autorizovaným distributorem kávovarů JURA v České republice. Rádi Vás uvítáme v našem nejmodernějším zákaznickém a servisním centru JURA v Liberci.

BANUA - čerstvě pražená káva

Pražení kávyKáva BANUA, 100% Arabica, se připravuje výhradně z čerstvě pražených a pečlivě vybraných kávových zrn. Ta pocházejí z vysokohorských plantáží oblasti Chiapas a dalších vybraných kávových plantáží v latinské Americe, kde mají kávová zrna ideální přírodní podmínky pro svůj růst.

Po sklizni čeká plody kávovníku ještě dlouhý proces, než se při pražení přemění ze zelené kávy v čerstvě upražená kávová zrna kávy BANUA. A právě pražení je jeden z nejdůležitějších kroků při výrobě kávy. Díky našemu vybranému způsobu pražení najdete v chuti kávy BANUA tóny oříšků, čokolády a zažijete úžasné chuťové doznívání na patře.

Kávu BANUA doporučujeme jako ideální volbu pro kávovary JURA a jiné automatické kávovary. Ochutnat ji můžete také v řadě partnerských kaváren v České a Slovenské republice.

JABLUM - 100% Jamaica Blue Mountain káva

Jamaica Blue Mountain káva„Káva z Blue Mountains a dalších prvotřídních jamajských horských plantáží je taková, že skutečně nezbývá nic jiného, než složit chválu způsobu, jakým byla připravena – a nenapadá mě žádné zlepšení kávy, jež je téměř tak dokonalá, jak je to jen možné, ať ve vzhledu či, což je ještě důležitější, v chuti.“

Britský znalec kávy složil tuto poklonu jamajské kávě zaslané na Koloniální výstavu v Londýně v roce 1887. Káva JABLUM - Jamaica Blue Mountain se i dnes řadí  mezi nejlepší na světě a dává potěšení královské rodině i nejnáročnějším milovníkům kávy na světě, kteří hledají to nejlepší bez ohledu na cenu.

Společnost JABLUM Czech je výhradním dovozcem kávy JABLUM - Jamaica Blue Mountain do České republiky. Ochutnejte jedinečnou kávu. JABLUM to není káva, to je zážitek...

NOVOROASTER - špičkové technologie pro pražení kávy

Pražení kávyNaše “in-store” pražírny jsou velmi jednoduché ovládání a zabírají jen malý proctor. Nevyžadují žádnou složitou obsluhu, či dlouholeté zkušenosti. Celý proces pražení - od naplnění zelených kávových zrn až do vyjmutí hotového výrobku - je velmi zákaznicky orientovaný. Vše může být kontrolováno přes skleněné skleněné (polykarbonát) boční strany. Naše pražírny mohou pražit množství od 300 g až 2000 g zelené kávy. Různé způsoby pražení a pražící profily si můžete snadno vytvořit a uchovat a opět načíst díky přehlednému dotykovému ovládání. Pražírny NOVOROASTER nabízí řadu zajímavých funkcí pro Vaše pohodlí: Například, rozhraní USB umožňuje přenos pražících profilů z jednoho zařízení do druhého, katalytický konvertor poskytuje možnost flexibilního umístění pražírny kdekoli v prodejních místech, a to bez odvodu vzduchu potrubím nebo jiných speciálních zařízení. Pražírna kávy NOVOROASTER je namontována na kolech a lze snadno přemístit na libovolné místo ve vašem obchodě či kavárně.